Studenti Fakulty aplikovaných věd se setkali v Papírně

Koncert Studenti Zaměstnanci

FAV Union - takový název dali studenti Fakulty aplikovaných věd (FAV) akci určené k vzájemnému neformálnímu setkání, která se konala ve středu 7. listopadu v Café Papírna.
Organizace FAV Union se ujal student doktorského studia na katedře informatiky a výpočetní techniky FAV Jakub Sido. Důvodem bylo právě přání studentů setkat se v neformálním prostředí, a to nejen mezi sebou, ale i s dalšími členy akademické obce. To vše s cílem lépe se poznat, popovídat si a třeba sdílet zkušenosti týkající se studia na FAV.

"Kouzelník avizovaný v pozvánce sice nakonec nedorazil, zato se však celým večerem linula živá hudba v podání absolventů naší alma mater, z nichž někteří na ZČU dále pracují," okomentoval průběh akce Jakub Sido. Účastníci FAV Union tak měli možnost nejen diskutovat o nejrůznějších tématech, ale také si naživo poslechnout pop-rockové hity v podání kapely, ve které vystoupili přímo lidé z FAV. Složení bylo následující: Anna Habernalová (zpěv), Robert Zemčík (sólová kytara a zpěv), Dominik Tomášek (doprovodná kytara a zpěv), Kamil Ekštein (bicí) a Petr Janda (basa).

Prostory zaplnila podle organizátorů téměř stovka hostů, kteří hlasitě aplaudovali. Sami dokonce dobrovolně přispěli na profesionální ozvučení. "Účast byla překvapivě hojná, a to i přesto, že na nedalekém stadionu ve Štruncových sadech ve stejné době probíhal historický fotbalový zápas Viktorky s jedním z nejlegendárnějších evropských týmů - s bílým baletem. Snad můžeme říct, že narozdíl od zmíněného sportovního klání, se naše akce plně vydařila. Věříme, že se za rok v podobném duchu opět setkáme," shrnuje Jakub Sido.


Galerie


Fakulta aplikovaných věd

Šárka Stará

13. 11. 2018


Rektor Miroslav Holeček navštívil partnerskou univerzitu v Oši

Spolupráce Univerzita

Fakulta filozofická

06. 11. 2019

Univerzitní upír se blíží

Spolupráce Tisková zpráva Veřejnost

Fakulta pedagogická

15. 11. 2019

Na FAV se uskutečnila mezinárodní konference věnovaná budoucímu využití evropských dotací

Konference Spolupráce Veřejnost

Fakulta aplikovaných věd

31. 10. 2019