Barbora Reynaert reprezentovala Fakultu pedagogickou v Dubaji

Konference Univerzita Zaměstnanci

Ve Spojených arabských emirátech se konala 17. března mezinárodní konference Nové trendy ve výuce a testování anglického jazyka. Svoji zástupkyni tam měla i Západočeská univerzita.
Významnou konferenci v Dubaji zaštiťoval kanadský institut Canadian Institute for Knowledge Development. S prezentací vystoupila i Barbora Reynaert z katedry anglického jazyka Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. Její téma se týkalo výzkumu v oblasti CLIL (Content and Language Integrated Learning) výuky propojující cizí jazyk a odborný předmět.

Barbora Reynaert přispěla ke sdílení příkladů dobré praxe a výměny zkušeností z oblasti jazykového vzdělávání s odborníky z celého světa. Navázala také kontakty pro meziuniverzitní spolupráci do budoucna.

Mgr. Barbora Reynaert, Ph.D.

04. 04. 2019

Šestá generace formule ze ZČU si znovu dojela pro šesté místo

Soutěž Spolupráce Úspěchy

Fakulta strojní