Barbora Reynaert reprezentovala Fakultu pedagogickou v Dubaji

Konference Univerzita Zaměstnanci

Ve Spojených arabských emirátech se konala 17. března mezinárodní konference Nové trendy ve výuce a testování anglického jazyka. Svoji zástupkyni tam měla i Západočeská univerzita.
Významnou konferenci v Dubaji zaštiťoval kanadský institut Canadian Institute for Knowledge Development. S prezentací vystoupila i Barbora Reynaert z katedry anglického jazyka Fakulty pedagogické ZČU v Plzni. Její téma se týkalo výzkumu v oblasti CLIL (Content and Language Integrated Learning) výuky propojující cizí jazyk a odborný předmět.

Barbora Reynaert přispěla ke sdílení příkladů dobré praxe a výměny zkušeností z oblasti jazykového vzdělávání s odborníky z celého světa. Navázala také kontakty pro meziuniverzitní spolupráci do budoucna.

Mgr. Barbora Reynaert, Ph.D.

04. 04. 2019

Fakulta pedagogická pořádala soutěžní přehlídku SVOČ 2019

Soutěž Studenti Studium

09. 05. 2019