B-room nabízí prostor pro schůzky, práci i relaxaci

Studenti Zaměstnanci

Od poloviny listopadu je přímo naproti HelpDesku v budově Univerzitní 20 k dispozici klubovna pro studenty a zaměstnance nazvaná B-room. 

Hledáte místo, kde v čase mezi přednáškami dopilovat seminární práci k dokonalosti? Potřebujete svolat svůj tým, abyste se domluvili na dalších krocích ve společném projektu? Nebo si zkrátka chcete trochu odpočinout, najíst se a dát si v klidu šálek čaje? Pak navštivte B-room.

Prostor s tímhle víceznačným názvem je otevřen každý pracovní den od 8 do 20 hodin. „B“ v pojmenování může zastupovat slovo Bory, ale stejně tak anglické be nebo české být či pobýt, ale i be active a další významy.

V B-roomu, který společnými silami vytvořily a spravují Centrum informatizace a výpočetní techniky (CIV) a Informační a poradenské centrum ZČU (IPC), najdete dva stolní počítače, z nichž jeden je napojen na zvukotechniku. Pro prezentace je tu k dispozici plátno a dataprojektor, nechybí ani tabule a kancelářské potřeby. Židle, kterých je tu třicet, jsou variabilní, takže se dají snadno složit a rozložit nebo rozmístit zcela podle potřeb. Studenti i zaměstnanci ocení také uzamykatelné skříňky, kde si lze cokoliv odložit.

Kdo přijde spíše odpočívat, jistě ocení pohodlnou sedačku a kuchyňku s lednicí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a základním kuchyňským vybavením. K dispozici je i káva a čaj. „Předpokládáme, že kuchyňka bude fungovat podobně jako v Kulturce, tedy na principu sdílení,“ připomíná Petra Staňková z IPC, jejímž prostřednictvím si v případě, že byste v B-roomu chtěli organizovat nějakou akci, můžete tento univerzitní prostor zarezervovat.

Všechny důležité informace najdete na facebookovém profilu B-roomu.   

Rezervovat místnost můžete buď e-mailem odeslaným na adresu broom@rek.zcu.cz, nebo telefonicky na čísle 377 631 359.

Galerie


Celouniverzitní

Šárka Stará

20. 11. 2019


Jaká je role vysokých škol při propuknutí celospolečenské krize?

Spolupráce Univerzita Veřejnost

Celouniverzitní

21. 08. 2020

Pamětní deska připomíná události 21. srpna 1968 v Plzni

Univerzita Veřejnost

Celouniverzitní

21. 08. 2020

Silent book Imperia je nominována na cenu Josepha Bindera

Absolventi Univerzita Úspěchy

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

10. 09. 2020