Západočeská univerzita podepsala dohodu s Universiti Malaysia Sabah

Spolupráce Univerzita Věda

Školy chtějí spolupracovat na výzkumných projektech, vzdělávací činnosti a výměně studentů i akademiků.
Asijská podnikatelská mise zástupců Fakulty elektrotechnické Aleše Hamáčka, Radka Polanského, Jana Řebouna a Radka Soukupa pokračuje. Jejím dalším bodem bylo jednání o budoucím partnerství s představiteli Universiti Malaysia Sabah.

Západočeská univerzita chce s touto školou spolupracovat v oblastech společných výzkumných projektů, vzdělávací činnosti a vzájemné výměny studentů a akademických pracovníků a tento záměr potvrdila 20. listopadu podepsaná dohoda o záměru. Oficiálnímu podpisu dohody přihlíželi ministr životního prostředí Richard Brabec a velvyslanec ČR v Malajsii Ivan Hupcej.

Během návštěvy Asie už představitelé Fakulty elektrotechnické uzavřeli ve městě Kuala Lumpur memorandum o porozumění s univerzitou Malaya.

Fakulta elektrotechnická

Iveta Pangrácová

22. 11. 2019

Fakulta zdravotnických studií připravuje 6. ročník studentské vědecké konference