Změny konání dubnových akcí

covid-19 Univerzita Veřejnost

Západočeská univerzita reaguje na nouzový stav, který ve čtvrtek 12. března vyhlásila na dobu 30 dnů Vláda ČR. Po rušení či přesouvání březnových akcí proto ZČU omezila také akce plánované na duben. Seznam jsme aktualizovali 30. 3.

Erasmus Night se měla konat v Papírně 1. dubna, ovšem večer se studenty ZČU, kteří se s podělí o zážitky ze studií na zahraničních univerzitách, se bude muset uskutečnit jindy. Organizátoři hledají náhradní termín, o němž budou informovat například na facebooku.

Běh s rektorem, jehož 5. ročník měl kampusem ZČU proběhnou 28. dubna, se letos neuskuteční.

Ve čtvrtek 2. dubna měl proběhnout mezinárodní workshop DESING+. Akce, jež každoročně představuje výsledky práce mezifakultních studenských týmů, které si nejlépe poradily se zadáním průmyslových podniků, se uskuteční 28. května 2020.

Festival arabské kultury Arabfest 2020 se měl v Plzni uskutečnit od 2. do 7. dubna, v Praze pak od 16. do 19. dubna. Také tato akce se ale odkládá, přičemž pořadatelé počítají s náhradním termínem na podzim.

Rovněž Studentský ples, plánovaný na 9. duben do Parkhotelu, se nebude konat. Studenti ale ani o něj nepřijdou, také jeho organizátoři hledají náhradní termín. Sledujte facebook akce.

Univerzitní upír, díky němuž studenti, zaměstnanci i veřejnost tradičně darují krev Transfuznímu oddělení FN Plzeň, se také odkládá. Během tohoto týdne by se měli organizátoři dohodnout na náhradním termínu namísto původního 14. – 16. dubna.

Jaderné dny na ZČU čeká letos jubilejní 10. ročník. Také tato významná akce, jež měla odstartovat 10. dubna a trvat do 20. května, se uskuteční v novém termínu, přesně od 23. září do 27. října. Pro úvodní konferenci organizátoři stanovili datum 23. - 24. září 2020.

US Point Ústavu jazykové přípravy ZČU stejně jako v březnu zrušil i v dubnu akce typu English Conversation Club nebo Book Club, Ruské centrum nebude do obnovení výuky pořádat konverzace s rodilým mluvčím a 20. dubna se neuskuteční ani 53. ročník soutěže ARS POETICA – Puškinův památník.

 Odbor Celoživotní a distanční vzdělávání zase zrušil kurzy pro zaměstnance a bude dále nabízet jejich on-line verze.

Celouniverzitní

Pavel KORELUS

16. 03. 2020


FZS připravila e-learningovou podobu tradičního přípravného kurzu Biologie člověka

Přednáška Studenti Studium

Fakulta zdravotnických studií

03. 03. 2021

Ateliér Keramický design vystavuje bakalářky a diplomky roku 2020

Absolventi Veřejnost Výstava

Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara

12. 02. 2021

Fakulta zdravotnických studií připravila kurz ultrasonografie v přednemocniční péči

Beseda Přednáška Studenti

Fakulta zdravotnických studií

05. 02. 2021