Kavárna otevřela s novým provozovatelem

Studenti Univerzita Zaměstnanci

Kávu, zákusky, snídaně i obědy nabízí v areálu kampusu ZČU na Borech nově cukrárna-kavárna Pepe’s.

V budově Univerzitní 22, v níž sídlí Fakulta strojní, Fakulta ekonomická a také Ústav jazykové přípravy Západočeské univerzity, skončila s uplynulým akademickým rokem kavárna, již sedm let provozoval řetězec CrossCafe. Prázdniny byly ve znamení nutných úprav pro to, aby mohl kavárnu zabydlet nový nájemce, jímž se stala franšíza Pepe’s.

Cukrárna-kavárna Pepe’s je klasická provozovna franšízového typu s pravidelnou dodávkou sortimentu od jediného dodavatele. Aktuálně má otevřeno od pondělí do pátku od 7:00 do 15:00 hodin. Posnídat můžete několik variant míchaných vajec, toasty, jogurt s ovocem či müsli, na jídelním lístku pro zbytek dne jsou pizzy, těstoviny, saláty, steaky, řízečky, burgery a nechybí ani několik druhů polévky. Káva a široký sortiment zákusků jsou samozřejmostí.

Pavel KORELUS

22. 09. 2020