AIESEC nabírá nové členy

14. února, 23:59

Plzeň

Studenti

Pokud si chcete zpestřit studentský život a zároveň získávat praktické zkušenosti, pokud vás zajímá marketing, sales či organizování projektů, pokud si chcete vylepšit angličtinu, pokud si chcete vyzkoušet vedení týmů, pokud... Tak pak je tu pro vás mezinárodní studentská organizace AIESEC, která právě nabírá nové členy!

Určeno pro: studenti
Více informací na: https://aiesec.cz/o-nas/

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, celosvětová platforma pro mladé lidi k objevení a rozvíjení jejich leadershipu.

Nepolitickou, nezávislou, not-for-profit organizaci vedou mladí lidé, kteří se zajímají o světové problémy, leadership a management. Od založení se do organizace zapojilo více než milion lidí, kteří se díky AIESEC mohli podílet na smysluplných projektech, získat tak praktické zkušenosti a pracovat na svém seberozvoji.

Přihlášky do AIESEC můžete podávat do neděle 14. února.

Pavel KORELUS

14. 02. 2021, 23:59

26 February
Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci