ZČUch live: Čas

07 April

7. dubna, 17:00

Studenti Univerzita

Studenti se mohou letos setkat, neboli zčuchnout, online. Tématem akce, která navazuje na loňský první ročník, bude čas.

Vstup: po registraci
Určeno pro: studenti
Kontakt: Tereza Svášková
Více informací na: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfGcdyicnL9kUhCMhgPa2Df_A2DZfCTKWCUdsfmMGnJcPdhqA/viewform

Neformální online setkání se uskuteční na platformě Zoom od 17 hodin. Detailní harmonogram pořádající tým Informačního a poradenského centra ZČU ještě ladí, ale jisté je, že během hodiny a půl studenti budou moci vyslechnout čtyři přednášky a diskutovat o nich:
  • Lifehacky – jak řídit svůj čas a nenechat se řídit jím?: Alena Lochmannová
  • Aplikace, které ti ušetří čas: Hana Maříková
  • Čas ve fyzice: Šimon Kos
  • Čas v umění: Eva Šindelářová
"Budeme využívat tzv. breakout roomů, kde naši pozvaní hosté budou krátce hovořit na vybrané téma a vést diskuzi. V hlavní místnosti pak společně zhodnotíme dosavadní průběh a pustíme se do dalšího programu," zve za organizátory Tereza Svášková.

Kvůli kapacitě je třeba se přihlásit. Odkazy na Zoom pak studenti dostanou mailem.

Pavel KORELUS

07. 04. 2021, 17:00

21 April
Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci