Prezentační dovednosti a profesionální komunikace ve virtuálním prostředí

20 April
Používáte ZOOM, Google Meet nebo MS Teams? Chcete v on-line prostředí působit profesionálně? Naučte se profesionální komunikaci na on-line platoformách.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Jakub Truneček (jtrunece@rek.zcu.cz, 735 713 966)
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/prezentacni-dovednosti-a-profesionalni-komunikace-ve-virtualnim-prostredi/

Virtuální prostředí má své specifické zákonitosti, které se liší od osobních setkání a které výrazně ovlivňují výsledek jednání, porady či prezentace. Účastníci kurzu se seznámí se základy prezentačních dovedností a komunikace v online prostředí a zjistí, jak vypadat dobře na online schůzkách i bez profesionální techniky, jak učinit online prezentace a výuku přesvědčivými a zajímavými, jak zvládat diskuze v online formátu, jak organizovat efektivní videokonference a týmové porady online, ale také jak zvládat hodiny u obrazovky a udržet pozornost. Zásady online komunikace jsou platné bez ohledu na technickou platformu (ZOOM, Skype, MS Teams a další) a jejich znalost usnadní účastníkům zvládnout přesun pracovní agendy do virtuálního prostředí.

Jakub Truneček

20. 04. 2021, 10:00

07 April
Další vzdělávání Univerzita Zaměstnanci

Jak správně sestavit test pro studenty?

on-line

07. 04. 2021, 09:00

24 March
Seminář Studenti Veřejnost