Na podzim nás čeká druhý ročník Transfera Technology Day

Transfer Univerzita Věda

Druhý ročník Transfera Technology Day se bude konat v říjnu letošního roku. Vědeckovýzkumné projekty a technologie tak budou mít příležitost získat pro svůj rozvoj cenné informace a zpětnou vazbu od renomovaných odborníků z oboru.

Spolek Transfera.cz a agentura CzechInvest již podruhé propojí českou vědu a svět businessu prostřednictvím národní akce Transfera Technology Day 2021. Cílem akce je pomoci získat pro vědeckovýzkumné projekty a technologie cenné informace pro jejich další rozvoj. Nejlepsí projekty dostanou příležitost se osobně prezentovat před investory a odborníky z daného oboru.

V minulém roce se zajímavým projektům podařilo navázat spolupráci a získat pro svůj další rozvoj nebo založení spin-off/start-up firmy investora.

Přihlášený projekt se musí nacházet v konečné či pokročilejší fázi a zároveň může pocházet z jekéhokoliv oboru.

Přihlášky můžete zasílat od 24. 5. do 7. 7. 2021 prostřednictvím formuláře, který naleznete na webu Transferu.

Termín konání akce: 21.10.2021

Správou přihlášek je pro Západočeskou univerzitu pověřen odbor Transfer a smluvní výzkum. Přihlášky můžete zasílat na e-mail: jambura@rek.zcu.cz ; Kontaktní osobou je Ing. et Ing. Martin Jambura

Odbor transfer a smluvní výzkum

25. 05. 2021