Podělte se o své zkušenosti – knihovna zve k vyplnění dotazníku blended learningu

Spolupráce Studium Zaměstnanci

Univerzitní knihovna spustila dotazník k problematice takzvaného blended learningu, tedy kombinace standardní výuky s e-learningem, a prosí studenty i akademické pracovníky, aby se podělili o jejich zkušenosti se studiem a výukou.

Dotazník zabere cca 10 minut, týká se blended learningu v souvislosti se službami knihovny.

Průzkum je součástí celorepublikového projektu, ve kterém se budou sdílet zkušenosti napříč českými univerzitami a jejich knihovnami. Dotazníkovým šetřením chtějí knihovníci zjistit, kde jsou jejich aktuální příležitosti rozvoje nebo jak inovovat služby, aby i knihovny držely tempo vývoje s probíhající změnou výukových metod.

Dotazník existuje ve dvou verzích - ve verzi pro studenty a ve verzi pro akademické pracovníky.

Knihovna děkuje za váš čas a ochotu podělit se o své zkušenosti.

Univerzitní knihovna

Jakub Pokorný