NTIS pořádá kurzy pro práci s programovacím jazykem LabVIEW

Bezplatné kurzy určené především zaměstnancům a doktorandům technických fakult startují již v polovině října, registrace se uzavírá v pátek 7. října.

Celá řada vědecko-výzkumných pracovišť v rámci univerzity je v současnosti vybavena nejrůznějšími měřicími zařízeními od firmy National Instruments. Důvodem je výborná kvalita a široké spektrum použití, díky kterému značka National Instruments získala renomé po celém světě včetně institucí jako NASA, CERN a další. Pro práci s hardwarem je nezbytná znalost grafického programovacího jazyka LabVIEW, a to na úrovni odpovídající náročnosti použití. V rámci kurzů, které probíhají na naší univerzitě bezplatně již třetím rokem, se můžete s tímto jazykem seznámit pod vedením proškolených lektorů, kteří se rádi podělí o své zkušenosti.

Informace o aktuálních kurzech najdete na těchto stránkách.

Kateřina MODRÁ

30.09.16

Studenti FEL převzali ocenění. Na soutěži bodovala i fakulta

Fakulta elektrotechnická