Proč jít k nám? ZČU se prezentovala na gymnáziu na Mikulášském náměstí

Studium Univerzita Veřejnost

Série prezentací i individuální dotazy přiblížily žákyním a žačkám studium na Západočeské univerzitě v Plzni.

Sto dvacet žákyň a žáků třetích ročníků Gymnázia, Plzeň, Mikulášské náměstí dostalo v úterý 6. února odpověď na otázku „Kam po maturitě?“ V tamní aule se jim totiž představily všechny fakulty Západočeské univerzity v Plzni.

Během hodiny a půl zhlédli gymnazisté pětiminutové prezentace Západočeské univerzity, Fakulty aplikovaných věd, Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara, Fakulty ekonomické, Fakulty elektrotechnické, Fakulty filozofické, Fakulty pedagogické, Fakulty právnické, Fakulty strojní i Fakulty zdravotnických studií. Poté byli zástupkyně a zástupci fakult připraveni odpovídat na individuální otázky ve stáncích. Tuto příležitost mohli využít také žáci a žákyně čtvrtých ročníků.

Pavel KORELUS

08. 02. 2024