Ples Západočeské univerzity naplnil a roztančil Měšťanskou besedu

Studující Univerzita Zaměstnanci

Podívejte se, jaký byl Univerzitní ples, který se konal po tříleté pauze.

Vítězové 10. řady StarDance Veronika Khek Kubařová a Dominik Vodička, Taneční orchestr Miroslava Novotného, manželé Charlotte a Pavla Režných, známí z muzikálových představení Divadla J. K. Tyla, skupina Tanec v Plzni, taneční lektoři Jana Kučerová a Martin Šebo…

Ti všichni a především stovky spokojených návštěvnic a návštěvníků se zasloužili o to, že se Univerzitní ples v pátek 10. března podařil. Velký sál Měšťanské besedy patřil Západočeské univerzitě od 20 hodin, příchozí uvítal rektor Miroslav Lávička, který se při zahájení na pódiu sešel také s předchůdcem Miroslavem Holečkem.

Ples se konal po tříleté pauze, kterou způsobila pandemie covid-19. Všem, kteří se přišli pobavit, patří dík za navození skvělé plesové atmosféry.

Pavel KORELUS

14. 03. 2023