Prezentační dovednosti

7. dubna, 13:00

UL 601 (budova Fakulty strojní) Univerzitní 22, Plzeň

Další vzdělávání Seminář Zaměstnanci

Umíte srozumitelně a poutavě vyjádřit svou myšlenku? Je pro vás formální i neformální prezentace stresujícím zážitkem? Úspěšná a efektivní prezentace vám umožní nejen předat své myšlenky a získat partnery pro své názory, ale zvyšuje i profesionální úroveň a prestiž prezentujícího.

Vstup: zdarma po předchozím přihlášení
Kontakt: Martin Merta, merta@rek.zcu.cz
Více informací na: https://czv.zcu.cz/Kurz/prezentacni-dovednosti-2/

"Účastníci kurzu získají informace z mnoha oborů jako je rétorika, mediální studia či PR, spojené v logický celek, který pokrývá všechny důležité aspekty veřejných vystoupení od počátku do konce," říká lektorka kurzu Magdalena Leichtová. Absolvent kurzu bude schopen identifikovat účel prezentace a cíl, jehož chce dosáhnout, prezentaci logicky strukturovat, připravit si přesvědčivé argumenty, přizpůsobit prezentaci typu a potřebám posluchačů, vybrat a připravit nejvhodnější vizuální prostředky dané prezentace, zlepšit své řečnické dovednosti včetně reakcí na otázky a lépe psychicky zvládnout vystupování na veřejnosti.

Vstup je zdarma po předchozím přihlášení.

Jakub Truneček

07. 04. 2020, 13:00